Partneři Zaječického bůra

Díky všem, kdo náš závod podporují!

(Partnery a informace o nich průběžně aktualizujeme a doplňujeme.)

Infinit Sen

Relaxační centrum Infinit vzniklo proměnou jednoho velkého snu ve skutečnost. Zrodila se tak síť relaxačních center, která poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness.

Pro první tři ve všech kategoriích nad 15 let poskytl INFINIT SEN poukazy pro dvě osoby na 180 minut v saunovém světě v hotelu Sen v Senohrabech, které lze uplatnit kdykoliv v otvírací době od pondělí do čtvrtka.

První tři v dětských kategoriích do 14 let se mohou těšit na vstupné zdarma pro dvě osoby na koupaliště v Kolovratech.

Sci-food

Dáváme si záležet na tom, abychom pro Vás vybírali produkty, které má opravdu smysl konzumovat a za které má smyl vynakládat finanční prostředky. Vybíráme jen produkty, které skutečně fungují a pozitivně podporují fyzický stav. Jdeme do hloubky, zajímá nás filozofie výrobce, dlouhodobá strategie, složení, původ surovin, garance kvality, výstupní kontroly a další podstatné parametry jednotlivých výrobků.

E-shop Sci-food věnoval ceny pro kategorie MAXI, ULTRA a HOLE.

Allstar Net

Allstar Net je místní poskytovatel internetového připojení budující bezdrátovou i optickou datovou síť v širším okolí Ladova kraje. Síť postavil tým techniků, špičkových odborníků ve své oblasti. Prvotní impuls byl mít rychlý a kvalitní internet pro sebe a své sousedy, postupem času se síť rozšířila na dnešních více než 2500 spokojených klientů. O síť se stále starají lidé, kteří stáli u zrodu firmy, jsou svými zákazníky a díky znalosti zdejšího kraje a blízkosti ke každému zákazníkovi jsou zárukou nejlepší možné služby.

Allstar Net je sponzorem prize money ve výši 2000 korun pro traťový rekord na 10 555 m v kategorii ULTRA zaječice a ULTRA zajíci.

MM Karavan

Hotýlek na kolech! Půjčte si obytný vůz od rodinné půjčovny bydlíků MM Karavan ze Zaječic a zažijte spoustu nezapomenutelných zážitků na svojí flexibilní dovolené, na které budete nezávislí na místě i času. Díky kompletní výbavě obytného vozu si můžete užít dovolenou stejně dobře jako v hotelovém pokoji. Doporučuje mimo jiné ambasador značky Lukáš Langmajer.

MM Karavan přispěl na elektronickou časomíru. A v místě startu budete mít možnost prohlédnout si dva z jejich hotýlků na kolech zvenku i zevnitř.

BUSHMAN

Od roku 1997 se věnujeme vývoji a výrobě outdoorového a volnočasového oblečení. Navrhujeme ho pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě. Všechny produkty, které vyrábíme, musejí být spolehlivé a praktické, a hlavně tě musejí na tvých cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len, bambus, kůže a další.

BUSHMAN věnoval věcné ceny a slevové poukazy pro závodníky.

café33

Vítejte v naší kavárně, která byla otevřena v rámci druhé a poslední etapy celkové rekonstrukce budovy depo33 z roku 1931 (původně sklady obilí, později uhelné sklady) u senohrabského nádraží. U nás si můžete objednat skvělou kávu, lahodné zákusky, míchané a studené nápoje, čaj a vždy i minimálně osm druhů skvělé zmrzliny. Kavárna nabízí i široký sortiment kvalitních moravských vín (kompletní nabídka vinařství Starý Vrch) a vybraných vín francouzských.

Café33 věnovalo do cen pro první tři v kategorii poukazy na konzumaci.

depo33

Objevte krásy Posázaví. Cyklocentrum depo33 nabízí prodej kol a cyklodoplňků, půjčovnu elektrokol, cykloservis, ale i společenské centrum pro pořádání firemních a rodinných akcí, ve kterém probíhají i pravidelná cvičení. Součástí objektu je i galerie a kavárna. To vše hned u vlakového nádraží Senohraby.

Depo33 věnovalo věcné ceny pro závodníky.