Partneři Zaječického bůra

Díky všem, kdo náš závod podporují!

(Partnery a informace o nich průběžně aktualizujeme a doplňujeme.)

MM Karavan

Hotýlek na kolech! Půjčte si obytný vůz od rodinné půjčovny bydlíků MM Karavan ze Zaječic a zažijte spoustu nezapomenutelných zážitků na svojí flexibilní dovolené, na které budete nezávislí na místě i času. Díky kompletní výbavě obytného vozu si můžete užít dovolenou stejně dobře jako v hotelovém pokoji. Doporučuje mimo jiné ambasador značky Lukáš Langmajer.

MM Karavan poskytl hlavní cenu v hodnotě 12 500 korun: obytňák na víkend pro absolutní vítězku v běhu na 5555 metrů. A v místě startu budete mít možnost prohlédnout si dva z jejich hotýlků na kolech zvenku i zevnitř.

Quantcom

Jsme Quantcom. Soustředíme se výhradně na B2B segment, a to jako jediní na trhu. Zakládáme si na naší infrastrukturní a finanční nezávislosti. Navazujeme na dvacet let budování Internetu v Česku a služby poskytujeme na naší vlastní optické síti propojující všechny okolní státy. Díky tomu jsme vždy na správných místech, tam, kde jsou naši zákazníci. Stavíme na dlouhodobém know-how a na skvělém týmu odborníků, který stojí za našimi úspěchy. Vybudovali jsme a dále rozvíjíme jednu z největší optických sítí, nabízíme nadstandardní a garantovanou rychlost a kapacitu připojení. Důležité je pro nás být zákazníkovi partnerem, zakládáme si na profesionalitě, flexibilitě a osobním přístupu a servisu.

Quantcom je sponzorem prize money ve výši 2000 korun pro traťový rekord na 10 555 m v kategorii ULTRA zaječice a ve výši 4000 korun v kategorii ULTRA zajíci.

Infinit Sen

Relaxační centrum Infinit vzniklo proměnou jednoho velkého snu ve skutečnost. Zrodila se tak síť relaxačních center, která poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness.

Pro první tři ve všech kategoriích nad 15 let poskytl INFINIT SEN poukazy pro dvě osoby na 180 minut v saunovém světě v hotelu Sen v Senohrabech, které lze uplatnit kdykoliv v otvírací době od pondělí do čtvrtka.

První tři v dětských kategoriích do 14 let se mohou těšit na vstupné zdarma pro dvě osoby na koupaliště v Kolovratech.

mopedix

„Konečně pořádnej moped pro 21. století, žádná smradlavá vykopávka,“ představuje nový elektrický moped na českém trhu jeden z jeho otců Jindřich Melichar. Mopedix Electrix je kompletně vyvíjen v Česku, v Česku se také vyrábí většina komponent včetně baterií a probíhá zde i montáž. Moped s minimalistickým designem má tradiční základy, ale jde směrem inovací a představuje alternativní a ekologický dopravní prostředek. Pod heslem „Zpomal a užívej si!“ je mopedix i nositelem životního stylu. To nejdůležitější na konec: nápad se zrodil v Zaječicích a ze Zaječic jsou také všichni, kdo v mopedixu šlapou do pedálů! Vedle letního Goodbaru v Zaječicích také během sezony funguje mopedix X Rent – půjčovna mopedixů Electrix a mopedů Manet Korado – zážitek, který vás dostane.

Mopedix věnoval ceny pro kategorie MAXI a ULTRA.
Na mopedixu startuje s běžci Mr. Mopedix, aby jim na začátku ukázal trasu. A startující mají jedinečnou příležitost si během závodů i po nich vyzkoušet jízdu na mopedixu Electrix na vlastní kecky!

Balancia

Jsme česká společnost, která se zaměřuje na harmonizaci organismu. Nabízíme ucelené programy na 30, 90 a 360 dní, které vám pomůžou osvojit si pravidelné návyky a aktivity pro vyrovnávání vašeho organismu. Zaměřujeme se na aktivaci vaší energie pomocí sportovních aktivit a pomocí psychického nastavení vaší mysli. Na našem webu tak kromě našich programů můžete objevit řadu další inspirace v kategorii publikace. Přinášíme plnospektrální oleje bohaté na CBD z technického konopí. Naše oleje balancují organismus. Pomáhají od stresu, zlepšují spánek, regeneraci a mají další pozitivní účinky. Naše filozofie je o životním stylu – „balance yourself“.

Balancia věnovala ceny pro kategorie MAXI a ULTRA.

Hospoda Oksford

Vítejte v Oksfordu – v hospodě u hřiště v Zaječicích, v inkubátoru na intelektuály a v místě setkávání sousedů i přespolních všech generací v jednom. Historie tohoto lokálu i historie, kterou za roky své existence stihl napsat, vydala by na dvě až tři Alexandrijské knihovny, proto doporučujeme pozorně naslouchat, neb přednášky z orální historie jsou v tomto lokále na mimořádně vysoké úrovni. Podrobný program včetně aktuálního menu hledejte na webu Oksfordu. A nezapomeňte, že od jara, jakmile počasí dá, je až do podzimu otevřen i letní Goodbar s nabídkou nejen míchaných drinků.

Hospoda Oksford poskytla Zaječickému bůru své zázemí včetně letního Goodbaru a věnovala ceny pro kategorie MAXI, ULTRA a HOLE.

Sci-food

Dáváme si záležet na tom, abychom pro Vás vybírali produkty, které má opravdu smysl konzumovat a za které má smyl vynakládat finanční prostředky. Vybíráme jen produkty, které skutečně fungují a pozitivně podporují fyzický stav. Jdeme do hloubky, zajímá nás filozofie výrobce, dlouhodobá strategie, složení, původ surovin, garance kvality, výstupní kontroly a další podstatné parametry jednotlivých výrobků.

E-shop Sci-food věnoval ceny pro kategorie MAXI, ULTRA a HOLE.

Ski Bike centrum

Tohle není jen e-shop pro sportovce. Tohle je místo, kde najdeš to nejlepší za nejlepší ceny na jednom místě. Tohle je navíc výhradní dovozce 20 sportovních značek top kvality, a když dodáme, že hlava tohoto centra je ze Zaječic, tak nemusíme dodávat, že radost a spokojenost jsou zaručeny.

Ski Bike centrum věnovalo ceny pro kategorie MIDI, MAXI, ULTRA a HOLE.

Pro-Jachting.cz

Naším hlavním cílem je poskytnout vám profesionální služby v rodinné atmosféře naší firmy – jak jinak než ze Zaječic. Spolupracujeme s mnoha charterovými společnostmi, a proto vám můžeme nabídnout jachtu přesně podle vašich představ a možností. Během celého roku pro vás organizujeme plavby v Chorvatsku, Řecku, Itálii a Španělsku. Naši kapitáni jsou námořníci s dlouholetými zkušenostmi na moři, kteří se starají o bezpečnost a pohodlí posádky během kurzů, soukromých plaveb či firemních akcí. Praktické kurzy pořádáme v Chorvatsku od dubna do září vždy v předem domluvených termínech. Kondiční plavby organizujeme v Řecku, každoročně během dubna. Je to nejlepší způsob, jak si oprášit znalosti a dovednosti před letní plavbou. Nemáte s jachtingem žádné zkušenosti, ale rádi byste si užili dovolenou na jachtě? Napište nám a my vše zařídíme. Včetně kvalitního vína zejména z Moravy.

Pro-Jachting.cz věnovalo ceny pro kategorie MAXI, ULTRA a HOLE.

Bonavita

Příběh firmy BONAVITA odstartoval roku 1991, kdy jsme ji založili jako rodinnou společnost, a tou je dodnes. Dnes je z ní přední česká potravinářská firma s fokusem na výrobu a prodej produktů racionální výživy. Naši zákazníci jsou lidé všeho věku, koníčků i profesí, ale spojuje je zdravý životní styl, zájem o ekologii a podpora českých výrobků. Slovo „BONAVITA“ je latinského původu a ve volném překladu znamená „DOBRÝ ŽIVOT“. Název jsme nezvolili náhodou. Produkty pro vás vyvíjíme ze Zaječic doslova přes kopec právě na základě filozofie dobrého života.

Bonavita věnovala energií nabušené mlsání nejen pro všechny startující.

Bushman

Od roku 1997 se věnujeme vývoji a výrobě outdoorového a volnočasového oblečení. Navrhujeme ho pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě. Všechny produkty, které vyrábíme, musejí být spolehlivé a praktické, a hlavně tě musejí na tvých cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len, bambus, kůže a další.

BUSHMAN věnoval kvalitní bavlněné tašky na věcné ceny pro všechny kategorie.

Pivovar Ferdinand

Pivovar Ferdinand si zakládá na vaření piva klasickou technologií s otevřeným spodním kvašením a dokvašováním v ležáckých sklepích. Ferdinand používá zásadně jen kvalitní suroviny – včetně vlastního sladu. Za touto koncepcí pivovaru stojí jednatel společnosti Petr Dařílek, za kvalitou piva sládek a výrobní ředitel Jaroslav Lebeda. Součástí pivovaru je stále i vlastní humnová sladovna, která vyrábí 2200 tun sladu ročně. Slad z Benešova odebírají i další pivovary v České republice a díky dlouholeté spolupráci s bavorskou sladovnou Weyermann se benešovský slad pod značkou Ferdinand vyváží do celého světa.

Pivovar Ferdinand věnoval pitelné věcné ceny pro kategorie MAXI, ULTRA a HOLE.

Město Pyšely

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1295, historie města ale pravděpodobně sahá až do 11. století, což dokládají četné archeologické nálezy i románský původ kostela Povýšení sv. Kříže. Pyšely byly povýšeny na město poprvé v roce 1703 císařem Leopoldem I. na základě žádosti Františka Antonína Halleweina, který do pyšelského znaku také daroval část svého erbu – orlí křídlo. O status města Pyšely přišly kolem roku 1946 a byl jim navrácen 30. ledna 2007. Pyšely je nejlepší místo k životu minimálně ve Středočeském kraji a podporuje nejen sport jako o život, za což současnému vedení děkujeme.

Město Pyšely fiinančně přispělo na pořádání 5. ročníku Zaječického bůra.

Sokol Zaječice

Oficiálně vznikl již v roce 1958 s myšlenkou rozvíjet sportovní a kulturní činnost v obci Zaječice a sousedních Kovářovicích. Nejvýraznější stopu zanechávají místní fotbalisté již od 50. let v okresních soutěžích. Dlouhá léta se aktivita věnovala pouze kopané a kulturním akcím. Po krátkém útlumu činnosti spolku na přelomu tisíciletí, kdy fungoval pouze fotbal mužů a pořádání každoročního plesu, dostal Sokol Zaječice potřebný impulz i díky rozvoji obce a přílivu nových obyvatel: začal se rozrůstat nejen co do počtu aktivních členů, ale také nových sportů a oddílů, jako jsou florbal, běžecké lyžování či sportovní střelba. Zároveň Sokol Zaječice každoročně pořádá nebo zaštiťuje řadu sportovních, společenských a kulturních akcí, které se v obci konají. Patří mezi ně například každoroční Ples sportovců, Čarodějnice, Masopust, přespolní běh Zaječický bůr a další.

Oddíl SKI Sokol Zaječice je spolupořadatelem Zaječického bůra a mimo jiné poskytuje závodníkům zázemí v prostorách šaten.